LINK-MI SF44 4Chs HD SDI Fiber dönüştürücü Video 4-CH HD SDI girişi, 4-chHDSDI çıkış, tek modlu, tek lif

₺3 545.67

discounts

Ürün açıklaması



LINK-MI SF44 4Chs HD SDI Fiber dönüştürücü Video 4-CH HD SDI girişi, 4-chHDSDI çıkış, tek modlu, tek lif
uygulamalar uzaktan OB Van/Kamyon Video Beslemeleri; yayın Stüdyo Kamera Beslemeleri; uzun mesafeli Sinyal Ulaşım; TV istasyonu/video konferans; konferans Salonu Projektör Bağlantısı; tıbbi/Cerrahi Odası Yayın; küçük kurumsal kampüs video bağlantıları ürün acessories 1. DC Güç 1 ADET
2. Ürün manuel 1 ADET
3. SDI Cihazı 1 TAKıM (TX + RX)

Ürün İncelemesi


Henüz kullanıcı değerlendirmesi yok.

Yorum Yap

Ek bilgi


Birim Tipi parça
Paket Boyutu 39cm x 25cm x 25cm (15.35in x 9.84in x 9.84in)
renk SF44-V, SF44-VD
Marka Adı LINK-MI
Model Numarası LM-SF44
Input four SDI
Reflection loss >15DB
interfere SDI
DC UK/US/EU/AU
Rise/fall time 200ps indication
Connector FC/PC (SC/PC optional)
Wavelength 1310nm /1550nm
fiber Type single-mode (multimode optional)
Average time trouble-free >100000 hours
Color Black

İlgili ürünler